Bakchich

Pełna wersja: Innowacje w HR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo często w mniejszych firmach się o tym zapomina, ale zadbany pracownik to efektywnie pracujący pracownik. Dlatego warto co jakiś czas organizować różnego rodzaju wyjazdy i spotkania integracyjne. Nawet w małych firmach!

Gdy pracownicy dobrze się znają, maja wspólne zainteresowania od razu atmosfera w firmie jest lepsza, a co za tym idzie pracuje się efektywniej i lepiej. Jakie macie pomysły na organizację takich imprez? Mieliście przyjemność w takiej uczestniczyć?
Popieram. My w firmie zawsze organizujemy sobie pizze w piątek. Co prawda to inicjatywa samych pracowników a nie szefów, ale jak się szefostwo dowiedziało to nie mieli nic przeciwko, a nawet pochwalili. U nas w biurze jest raptem 6 osób, każdy się dobrze zna bo pracujemy ze sobą od lat. W takim zespole jest na prawdę przyjemnie.
W mojej firmie niestety nie kładzie się nacisku na takie rzeczy, przez co atmosfera nieraz jest napięta. Przyznam, że sama lubię oddzielać obowiązki firmowe od życia prywatnego, ale ograniczenie kontaktów ze współpracownikami do "cześć" i "smacznego" jest trochę smutne. Brakuje mi czasami takiego luzu w pracy.
Byłem raz na spotkaniu integracyjnym,  gdzie było mnóstwo rozrywek. Najbardziej popularną były chyba bubble soccer. Gra się w piłkę, będąc ubranym w nadmuchiwany balon. Świetna zabawa, możecie zobaczyć tutaj milleniumevents.pl