Bakchich
Przedsiębiorcza mama - Wersja do druku

+- Bakchich (http://bakchich.info)
+-- Dział: Biznes dla każdego (http://bakchich.info/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Dział: Biznes dla młodych mam (http://bakchich.info/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Przedsiębiorcza mama (/showthread.php?tid=60)Przedsiębiorcza mama - Antoni Kaczmarek - 08-01-2016

Okres macierzyństwa często kojarzy się z siedzeniem w domu i walką z pieluchami. Często jednak może być to okazja do zarobienia dodatkowych groszy. Wiadomo, że dziecko zabiera nam dużo czasu, energii oraz pieniędzy, dlatego warto dodatkowo zabezpieczyć się finansowo. Jest wiele prac, które można wykonywać w domu i pozwalają na dodatkowy zarobek. Do nich można zaliczyć choćby copywriting czy szeroko pojęte chałupnictwo. W tym temacie możecie dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na zarobienie dodatkowych pieniędzy.


RE: Przedsiębiorcza mama - CEOMaster - 08-02-2016

Ja myślę, że wszystkie bizenesy, które mozney wykonwać w domu sa dla młdoej mamy odpowiednie. Myślę, że świetnie może tutaj sprawdzić się proawdzenie bloga np. o odchudzaniu po ciąży.


RE: Przedsiębiorcza mama - Antoni Kaczmarek - 08-03-2016

(08-02-2016, 11:53 AM)CEOMaster napisał(a): Ja myślę, że wszystkie bizenesy, które mozney wykonwać w domu sa dla młdoej mamy odpowiednie. Myślę, że świetnie może tutaj sprawdzić się proawdzenie bloga np. o odchudzaniu po ciąży.

Blogi bardzo często są świetną okazją na dodatkowy grosz. Jednak nie każdemu idzie pisanie i nie każdy ma na tyle charyzmy aby zrzeszać sobie grono wiernych czytelników. Niemniej jednak spróbować zawsze można i jest to dobry pomysł. Również dla młodych mam, gdyż jest to miejsce gdzie mogą się dzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą.


RE: Przedsiębiorcza mama - MarianMakowski - 08-03-2016

Może wypełnianie ankiet online? Lub uzupełnianie opisów i obsługa sklepów internetowych? To wszystko można robić w domu, a konbiety są bardzo skrupulatne i zorganizowane. Praca idealna dla nich Uśmiech)))