Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługi informatyczne
Offline
Monika Sabra
Super Moderator


******

17
16
Jul 2016
1
#1
Gwiazdka 
W tym temacie dyskutujemy nad tym czy lepiej jest zatrudniać informatyka na etacie, czy zlecać obsługę informatyczną firmie zewnętrznej, a może zatrudnić informatyka po godzinach? Na co zwracać uwagę podczas wyboru firmy? Jak nie dać się oszukać? Jakich usług oczekiwać? W jaki sposób rozliczać się z tą firmą? Jednym słowem o wszystkim co związane z outsourcingiem informatycznym dla firm.
Offline
Blito
Nowicjusz


**

8
0
Jul 2016
0
#2
(07-28-2016, 11:01 AM)Monika Sabra napisał(a): W tym temacie dyskutujemy nad tym czy lepiej jest zatrudniać informatyka na etacie, czy zlecać obsługę informatyczną firmie zewnętrznej, a może zatrudnić informatyka po godzinach? Na co zwracać uwagę podczas wyboru firmy? Jak nie dać się oszukać? Jakich usług oczekiwać? W jaki sposób rozliczać się z tą firmą? Jednym słowem o wszystkim co związane z outsourcingiem informatycznym dla firm.

To pewnie od typu prowadzonej działalności zależy. Ja pracuję w dość sporym korpo, gdzie mamy cały team informatyków. Mamy też własne systemy do księgowości i finansów. U nas działa to całkiem nieźle, ale znam takie firmy, gdzie zdecydowanie lepiej by im było skorzystać z usług zewnętrznych firm niż trzymać to co mają, bo informatyk, który to tworzył zdecydowanie informatykiem to był tylko z nazwy.  SzczerbolSkocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.