Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep z biżuterią?
Offline
Pączuś
Praktykant


***

11
2
Sep 2016
0
#1
Pytanie 
Witam, chciałabym założyć biznes, na początek może lokalny. Szukam jednak dobrego pomysłu. Sklepy internetowe dają moim zdaniem całkiem niezłe zyski (teraz każdy kupuje wszystko online). Myślałam o sklepie z biżuterią, jednak nie wiem czy to nie zbyt konkurencyjna branża, czy mnie takie aparty i svarowski nie zjedzą. Iść w tym kierunku, czy szukać czegoś innego? Akurat na biżuterii znam się całkiem nieźle, długo pracowałam w takim sklepie.
Offline
Biedronka
Nowicjusz


**

8
1
Aug 2016
0
#2
Wydaje mi  się, że na początek lepiej nie pchać się w taką branżę. Owszem popyt jest bardzo duży, jednak i konkurencja szeroka. No chyba, że już teraz masz taki sklep i stałych klientów i chcesz tylko poszerzyć ofertę o sklep internetowy, ale ze tego co napisałaś to tak nie jest.
Offline
Pączuś
Praktykant


***

11
2
Sep 2016
0
#3
Pracowałam w sklepie z biżuterią, ale nie jestem jego właścicielką. Dopiero bym zaczynała własny biznes.
Offline
papa_smerf
Praktykant


***

15
3
Aug 2016
1
#4
Myślę, że dla Ciebie lepiej będzie pójść w coś bardziej niszowego, jak taki biznes - zegarki-skup.pl Niby zwiazane z biżuteria, ale już bardziej niszowe więc większa szansa na znalezienie własnych klientów.
Offline
Pączuś
Praktykant


***

11
2
Sep 2016
0
#5
Hm no nie wygląda to na głupi pomysł. Tylko, że ja pochodzę z małego miasta więc lokalnie nie wiem czy to wypali, a na całą polskę od razu sie porywać też cieżko. Przemyślę to, a póki co czekam na inne propozycje.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.