Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie pracowników
Mateusz Zapora
Super Moderator

2
2
Jul 2016
0
Jest to bardzo ważny aspekt działania każdego przedsiębiorstwa, niestety bardzo często zaniedbywany i pomijany. Rozwój umiejętności swoich pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji pozwala nie tylko polepszyć działanie przedsiębiorstwa i przynieść zyski, ale także poprawić stosunki z pracownikami i pogłębić relacje, co jest bardzo ważne jeśli zależy nam na owocnej i długotrwałej współpracy. W tym temacie możemy się dzielić doświadczeniami z zakresu szkoleń oraz informacjami o zbliżających się ciekawszych eventach tego typu.
PrzemekW-wa
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Ja zawsze popieram inicjatywy tego typu i w zupełności się zgadzam, że temat jest bardzo często zaniedbywany przez pracowników. Choć szczerze chyba wolę brak szkolenia niż takie które dają gówniane papierki na które nikt nigdy nie spojrzy, bo to strata czasu obu stron. Sam mam dziesiątki certyfikatów, którymi można sobie co najwyżej tyłek podetrzeć (przepraszam za słownictwo). Bo tak na prawdę za te które są gdziekolwiek respektowane i liczą się na rynku trzeba płacić a mało który pracodawca chce wyłożyć kasę żeby wysłać pracownika na szkolenie.
Bednarczyk Tomasz
Praktykant

12
3
Sep 2016
0
U nas ostatnio zorganizowano szkolenie. Spotkanie dotyczyło prawa autorskiego i bardzo pomogło zrozumieć jakie mamy prawa i jak je respektować. Bo w dzisiejszych czasach temat ten często jest pomijany i bardzo trudno wyegzekwować, że ktoś naruszył nasze prawo autorskie.

Ponadto uważam, że nie wszystkie szkolenia musza dawać jakieś certyfikaty, papier to tylko papier a wiedza to wiedza. Najważniejsze to co zostanie w głowie, a jeśli pracujesz w firmie w której liczy się tylko to co na papierze a nie to co rzeczywiście umiesz to współczuję.
papa_smerf
Praktykant

14
3
Aug 2016
1
Ja bardzo często i chętnie oglądam sobie lub czytam urywki z konferencji, które organizuje google. Są to bardzo merytoryczne i treściwe spotkania, z których można wynieść sporo wiedzy. I nie zmusza mnie do tego ani firma ani pracodawca. Chęć samorozwoju jest również bardzo ważna, bo jeśli sam nie chcesz się rozwijać to nawet najlepsze szkolenia nie pomogą.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.