Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do biura rachunkowego
Bednarczyk Tomasz
Praktykant

12
3
Sep 2016
0
Witam Państwa, jestem w trakcie zakładania firmy rachunkowej i zastanawiam się, czy zakup specjalnego programu do rozliczania to dobre rozwiązanie? Proszę o opinię, czy taki program się sprawdza, czy nie ma żadnych problemów z obsługą oraz wdrożeniem pracowników Z góry dziękuję! Uśmiech
Klaudyna
Nowicjusz

**

7
2
Sep 2016
0
(09-07-2016, 08:56 AM)Bednarczyk Tomasz napisał(a): Witam Państwa, jestem w trakcie zakładania firmy rachunkowej i zastanawiam się, czy zakup specjalnego programu do rozliczania to dobre rozwiązanie? Proszę o opinię, czy taki program się sprawdza, czy nie ma żadnych problemów z obsługą oraz wdrożeniem pracowników Z góry dziękuję! Uśmiech

Nawet się nie zastanawiaj ! To jedyne dobre rozwiązanie, przynajmniej wszystko będzie w jednym miejscu, nic się nie zgubi.. Pracowałam kiedyś w firmie, która miała taki program, chyba nawet z tej strony - http://www.lefthand.pl

Bardzo dobrze sie sprawdzał  Język łatwo i przyjemnie się na nim pracowało
Pozdrawiam! Duży uśmiech
Papetek
Praktykant

14
4
Jul 2016
0
(09-07-2016, 08:56 AM)Bednarczyk Tomasz napisał(a): Witam Państwa, jestem w trakcie zakładania firmy rachunkowej i zastanawiam się, czy zakup specjalnego programu do rozliczania to dobre rozwiązanie? Proszę o opinię, czy taki program się sprawdza, czy nie ma żadnych problemów z obsługą oraz wdrożeniem pracowników Z góry dziękuję! Uśmiech

Oczywiście, że jest to dobre rozwiązanie, które zaoszczędzi wiele czasu w biurze. Pozbędziesz się brudnej, papierkowej roboty... Kupuj, nawet się nie zastanawiaj :Duży uśmiech
Pozdrawiam Cwaniak Cwaniak Cwaniak Cwaniak
freelancer, webmaster z zamiłowaniem do włoskiej kuchni.
Pączuś
Praktykant

11
2
Sep 2016
0
Ktoś może wie jak to wygląda w praktyce? Korzystanie z takiego programu jest trudne? Nieśmiały Huh U mnie szef właśnie zastanawia się nad zmianą i sam nie wiem, czy to wszystko ogarnę na początku. Ktoś wie jak wygląda obsługa takiego oprogramowania?
Piotr Bahowski
Nowicjusz

**

5
0
Jul 2016
0
Takie oprogramowanie ma same pozytywne strony. Bez problemu złożysz deklarację podatkową, nie musisz martwić się o błędy, bo system wszystko zrobi za Ciebie. Zdecydowanie polecam.

Do użytkownika Pączuś:
Nie masz się o co martwić... program jest naprawdę prosty w obsłudze, nauczysz się wszystkiego bardzo szybko, a potem będziesz zastanawiał się jak mogłeś wcześniej funkcjonować bez tego programu. Wszyscy tak mają Duży uśmiech

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.