Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizerunek firmy to także ubiór
papa_smerf
Praktykant

14
3
Aug 2016
1
Aby rozwijać swoje przedsiębiorstwo trzeba nie tyko zadbać o odpowiednią reklamę i utrzymanie więzi z klientami, ale także o własny wygląd! Nieraz spotykam ludzi biznesu, którzy wyglądali jakby dopiero wstali z łóżka, albo są nieschludnie ubrani, albo zwyczajnie nie zadbani. To akurat w biznesie sprawdza się "jak cię widzą tak cię piszą".

Zastanawiam się jak tacy ludzie są w stanie prowadzić biznes.

Co Waszym zdaniem jest ważne w wyglądzie biznesmena/bizneswoman? Sam stój, a może dodatki czy ogólna prezencja? W przypadku kobiet pewnie nawet makijaż ma znaczenie.
Piotr Bahowski
Nowicjusz

**

5
0
Jul 2016
0
No o ubiorze chyba nie ma co się rozpisywać,  w przypadku mężczyzn to chyba oczywiste że dobrany i szyty na miarę garnitur to podstawa.

Warto też zwrócić uwagę na dodatki, ładny krawat, spinki czy zegarek. Zegarek akurat nie mysi być tylko ozdobą, teraz smartwatche są również bardzo praktyczne.
pan_prezes
Nowicjusz

**

7
1
Jul 2016
0
(09-08-2016, 10:30 AM)Piotr Bahowski napisał(a): No o ubiorze chyba nie ma co się rozpisywać,  w przypadku mężczyzn to chyba oczywiste że dobrany i szyty na miarę garnitur to podstawa.

Warto też zwrócić uwagę na dodatki, ładny krawat, spinki czy zegarek. Zegarek akurat nie mysi być tylko ozdobą, teraz smartwatche są również bardzo praktyczne.

Całkowicie się zgadzam. A jeśli ktoś ma stare lub zepsute takie zegraki to znam miejsce gdzie może na nich zarobić - zegarki-skup.pl.

Warto też pamiętać żeby te wszystkie dodatki ze sobą współgrały, żeby potem nie wyszły takie cuda jak brązowe buty do czarnego garniaka.
UlotkiTanio
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Ja myślę, że to w dużej mierze od firmy zależy, ciężko mi sobie wyobrazić budowlańca w garniaku. Z resztą z garniturem kojarzy się też prestiż, a co za tym idzie dla niektórych także wysokie ceny. Zatem zależy co się chce osiągnąć.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.