Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audyt prawny przedsiębiorstwa
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
Planuje w najbliższym czasie dokonać nowych inwestycji i wraz ze współpracownikami podjęliśmy decyzję dotyczącą przeprowadzenia audytu prawnego w firmie. Ktoś próbował tego typu działań we własnym przedsiębiorstwie? Ma to właściwie sens? Przyznam szczerze, że jestem dosyć sceptyczna jeżeli chodzi o podobne kontrole.
Korek
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Dla mnie to strata czasu. Jaki to ma sens płacić firmie, która ma nas później kontrolować?
Krawat
Nowicjusz

**

3
0
Aug 2016
0
Nie zgadzam się z Korkiem. Myślę, że taki audyt jak najbardziej ma sens. Nie tylko kontroluje się sytuację prawną firmy, ale sprawdza takę zgodność regulaminów pracowniczych, analizuje ich wiedzę, dzięki temu można szybko zareagować jeżeli zostaną wykryte niezgodności.
Korek
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
(09-20-2016, 06:34 AM)Krawat napisał(a): Nie zgadzam się z Korkiem. Myślę, że taki audyt jak najbardziej ma sens. Nie tylko kontroluje się sytuację prawną firmy, ale sprawdza takę zgodność regulaminów pracowniczych, analizuje ich wiedzę, dzięki temu można szybko zareagować jeżeli zostaną wykryte niezgodności.

Nie lepiej ukryć, te braki, zamiast niepotrzebnie wszystko wyciągać na światło dzienne i to w dodatku z pomocą firmy zewnętrznej?
Krawat
Nowicjusz

**

3
0
Aug 2016
0
Dużo lepiej wszystko załatwić właśnie z pomocą niezależnej firmy, która obiektywnie spojrzy na kwestie prawne w przedsiębiorstwie. Wyeliminujmy błędy zanim poważnej kontroli dokona Urząd Skarbowy i inne podobne instytucje. Pomóc może dobry adwokat lublin. Lepiej nie zostawiać takich spraw na później.
Korek
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
(09-20-2016, 06:38 AM)Krawat napisał(a): Dużo lepiej wszystko załatwić właśnie z pomocą niezależnej firmy, która obiektywnie spojrzy na kwestie prawne w przedsiębiorstwie. Wyeliminujmy błędy zanim poważnej kontroli dokona Urząd Skarbowy i inne podobne instytucje. Pomóc może dobry adwokat lublin. Lepiej nie zostawiać takich spraw na później.

Może coś w tym jest. Lepsze to niż użerać się ze skarbówką.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.