Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prototypowanie czy się opłaca
Offline
Klaudyna
Nowicjusz


**

7
2
Sep 2016
0
#1
Sporo korpo inwestuje teraz w zabawki jak drukarki 3D do robienia prototypów produktów. Zastanawiam się czy taki biznes się opłaca. Korpo może tak, ale czy małe przedsiębiorstwa mogą coś na tym zyskać? Gdzie takie prototypy mogą się sprawdzić?
Offline
Bednarczyk Tomasz
Praktykant


***

12
3
Sep 2016
0
#2
Na pewno się to komuś opłaca. Czy małym firmą, ciężko powiedzieć, bo jednak mimo wielkiego kroku w technologii, koszty eksploatacji takich urządzeń nadal są wysokie. Na pewno jest to świetne rozwiązanie gdy chce się zaprezentować coś klientowi. Na pewno pomaga też w produkcji, bo już na etapie projektu można zniwelować wady i niedociągnięcia.
Offline
credit_card
Nowicjusz


**

5
1
Aug 2016
0
#3
Widze wiele branż, w których warto zastosować takie techniki. U nas wykorzystujemy sprzęt tej firmy www.solveere.pl/produkty-menu-glowne.html i ciężko mi sobie wyobrazić pracę bez niego. Tworzymy prototypy implantów zębowych. Klient przed zabiegiem może zobaczyć z każdej strony jak ząb będzie wyglądać. Na pewno drukarki 3D mają swoje zastosowanie w branży produkcyjnej, zwłaszcza podzespołów, gdzie dokładność wykonania musi dochodzić nawet do kilku dziesiętnych milimetra. Przy produkcji gandżetów i bajerów na pewno też się sprawdzi.
Offline
JanuszPrzemyslu
Praktykant


***

10
3
Aug 2016
0
#4
Każdy lubi se popatrzeć zanim coś kupi, dla mnie to taka kolejna forma prezentacji.
[Obrazek: 28wjp8p.jpg]
Offline
Presefona
Nowicjusz


**

8
2
Sep 2016
0
#5
Czy się opłaca najlepiej zapytać kogoś kto to ma. W naszej firmie bardzo się opłaciło, sprzedaż skoczyła nam z 10 do 34%. Jednak czasami ciężko wytłumaczyć jak coś będzie wyglądać i nie każdy ma dobrą wyobraźnię, a jak zobaczy model to zupełnie inna gadka.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.