Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt dla lekarza
pan_prezes
Nowicjusz

**

7
1
Jul 2016
0
Prowadzę gabinet dentystyczny. Większość moich klientów przychodzi z chęcią zrobienie protezy lub implantu. Dla takich osób bardzo ważne jest żeby zobaczyć jak będzie zgryz wyglądał po zabiegu. Słyszałem, że rewolucję robią ostatnio drukarki 3D i zastanawiam się, czy nie warto w takie coś zainwestować. Boje się jednak, że koszty eksploatacji mnie zjedzą.
Papetek
Praktykant

14
4
Jul 2016
0
No takie coś na pewno byłoby fajnym rozwiązaniem. Ja osobiście też chciałbym zobaczyć przed zabiegiem wszystko i z każdej strony. Tym bardziej, że zęby robi się raz a porządnie no i wszystko musi leżeć jak ulał.
freelancer, webmaster z zamiłowaniem do włoskiej kuchni.
JanuszPrzemyslu
Praktykant

10
3
Aug 2016
0
Koszty eksploatacji nie są znów aż tak wysokie, a w gabinecie drukarka może zrobić rewolucje. Są programy różnego rodzaju w których można prezentować uzębienie, jednak model można dotknąć i swobodnie pooglądać. Jeśli chcesz to mogę Ci polecić tą firmę, ja jestem bardzo zadowolony ze sprzętu - envisiontec.pl/kontakt.html
[Obrazek: 28wjp8p.jpg]
papa_smerf
Praktykant

14
3
Aug 2016
1
Ja bym sobie chętnie sprawił taką drukarkę na własny użytek, ale pewnie minie jeszcze parę lat zanim będzie się to opłacać.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.