Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stworzenie umowy biznesowej
Monika Sabra
Super Moderator

17
16
Jul 2016
1
Funkcjonowanie B2B wymaga uporządkowanych warunków współpracy. Każdy kto prowadzi własny biznes, podpisuje ze swoimi kontrahentami wiele umów. W tym temacie będziemy dyskutować na temat tworzenia umów biznesowych - na co warto zwrócić uwagę i jakich kruczków należy się wystrzegać? Czy umowa każdorazowo powinna być tworzona przy współpracy z prawnikiem i czy można wprowadzać do niej własne modyfikacje bez dalszych konsultacji z nim?
Alwiks
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Mnie się wydaje, że każdy kto zakłada swój biznes powinien koniecznie mieć u swego boku prawnika - przynajmniej na początku, choć według mnie stały kontakt przy jakichkolwiek zmianach jest obowiązkowy. Wystarczy jedna nieścisłość, aby doszło do nieporozumienia lub też nieprzyjemnych sytuacji i konsekwencji.
Cebulewicz
Nowicjusz

**

3
0
Aug 2016
0
Popieram! Moja znajoma zaczynała bez konsultacji z prawnikiem i niestety druga strona nie wywiązała się z umowy i moja znajoma skończyła z dużymi stratami. Także nie polecam.
Julia_Mleczarz
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
Mój mąż nasłuchał się wielu opowieści i postanowił udać się do prawnika na konsultacje. Wyszedł zadowolony i pewny, że wszystko z umowami jest w porządku, a spokój psychiczny też jest ważny Uśmiech
Lama
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
Rozkręcam obecnie działalność w Katowicach i potrzebuje fachowych wskazówek. Czy ktoś może kogoś polecić?
ArekBaranek
Nowicjusz

**

5
1
Jul 2016
0
Sprawdź sobie tą - kancelaria prawna katowice. Siostra była i poleca - też w kwestii działalności, także powinno być ok Uśmiech
Iffel
Nowicjusz

**

4
2
Aug 2016
0
Dobry prawnik u boku mu si być i musi on zaakceptować wszystkie zmiany w umowie. Ja sam na własną rękę bym niczego nie ruszał Uśmiech
RakowiczK
Nowicjusz

**

1
0
Aug 2016
0
Jestem tego samego zdania, dlatego skorzystałem z pomocy specjalisty.. Jeśli więc ktoś potrzebuje pomocy to polecam - naprawdę warto. Praktycznie każdy po rozmowie z prawnikiem dowiaduje się o rzeczach, o których wcześniej nie miał bladego pojęcia. Więc nie warto ryzykować. Intuicja i dobre chęci w biznesie nie wystarczą - potrzebne są konkretne zapisy.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.