Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleganckie dodatki do biura
Offline
papa_smerf
Praktykant


***

15
3
Aug 2016
1
#1
Wiadomo - jak cie widzą tak cię piszą, dlatego warto poświęcić chwilę na wybór dodatków do biura. Nawet to czy zszywacz jest dobrany kolorystycznie do motywu biura jest ważny w niektórych sytuacjach. Jakie dodatki uważacie za obowiązkowe i mówiące klientowi "Tak chce z nimi robić interesy", a co już z daleka krzyczy "kicz!".
Offline
UlotkiTanio
Nowicjusz


**

5
0
Aug 2016
0
#2
Mnie się bardzo podobało, gdy w odwiedzinach u ostatniego klienta zobaczyłem, że personel ma dodatki w kolorze firmowym. Nie mówię o całych kombinezonach, bo jednak moim zdaniem pracownik powinien się ubierać wygodnie w to co lubi. Panie miały pomarańczowe apaszki, a mężczyźni pomarańczowe krawaty. Bardzo elegancko i ładnie to wyglądało, taki miły akcent.

Minusem jednak według mnie jest jak się przesadzi i w firmie każdy ma w tym samym kolorze koszulki, kubki, długopisy, kartki to taki przesyt i robi się mdło.
Offline
uczciwa konkurencja
Praktykant


***

11
2
Aug 2016
0
#3
A ja ostatnio na recepcji zobaczyłem coś, w co nie mogłem uwierzyć. Pani miała swój box oklejony zdjęciami dzieciaków, do tego na biurku leżał sztuczny kwiatek i mnóstwo bibelotów, ale to takich co sprzedają na straganach, że przy nich krasnale w ogródku to sztuka... Przecież stanowisko na recepcji to pierwsze co się widzi wchodząc do firmy, ja wiem, że z gustami się nie dyskutuje, ale jednak biurko takiej osoby powinno świecić przykładem.
Offline
Pączuś
Praktykant


***

11
2
Sep 2016
0
#4
A dla mnie bardzo ładnie wyglądało, gdy ostatnio odwiedzając urząd zobaczyłam, że na każdych drzwiach naklejona jest piękna złota tabliczka, na której wygrawerowano imię, nazwisko oraz stanowisko pracownika. Tabliczki wyglądały bardzo elegancko, a do tego wszystko było jasne i nie trzeba było się zastanawiać do którego pokoju wejść. Tabliczki wyglądały jak te tutaj www.eurograver.com/zamowienia Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.