Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinien oferować hotel?
Sabina
Nowicjusz

**

3
2
Sep 2016
0
Cześć! Od jakiegoś czasu prowadzę hotel w górach. Ruch mam, ale nie jest to to, czego bym chciała. W hotelu mam wszystko co niezbędne, zadbane pokoje, każdy z łazienką. W hotelu mam strefę dla dzieci, a także restaurację. Hotel ma 3 gwiazdki. Jednak mam wrażenie, że czegoś brakuje, ponieważ hotele konkurencji pełne są nawet po sezonie, a ja wtedy mam z tym problem. Jakie usługi więc mogę dodatkowo zaoferować? Z góry dziękuję za pomoc.
LudwikKk
Nowicjusz

**

2
1
Sep 2016
0
A czy masz nowocześnie wykończone wnętrza, które zachęcają potencjalnych klientów? Niektóre hotele są mało atrakcyjne wizualnie, w sezonie jest ruch bo jednak ludzi chętnych jest dużo a liczba hoteli ograniczona więc część ludzi bierze co popadnie, byle by było wolne w danym terminie, a część porównuje, sprawdza wyposażenie, wystrój itp. Zastanów się nad tym.
GrzegorzKałamarski
Nowicjusz

**

2
1
Sep 2016
0
A czy goście mogą korzystać z darmowego Internetu? Wi-fi w hotelach to już standard. Wielu ludzi na takich wyjazdach pracuje, korzysta z laptopa i potrzebuje dostępu do sieci. Teraz każdy korzysta z Internetu praktycznie wszędzie więc jest to bardzo istotne. Mój szwagier prowadzi hotel za granicą i od razu starał się o wi-fi. On akurat znalazł pomoc n stronie www.wifimundo.com ale u nas też nie ma z tym problemu. Także jeśli tego Ci brakuje to już wiesz na czym skupić uwagę.
Renata9
Praktykant

21
9
Aug 2016
0
A może lokalizacja jest mało atrakcyjna?

Albo ceny za wysokie jak na 3 gwiazdki?

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.