Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel konferencyjny
Monika Sabra
Super Moderator

17
16
Jul 2016
1
Coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji w hotelu. Na miejscu bowiem mamy do dyspozycji nie tylko sale konferencyjne, ale i restauracje na biznesowy lunch czy też możliwość zagwarantowania noclegów prelegentom. Jakie kryteria Waszym zdaniem powinien spełniać hotel konferencyjny? Jak powinny być wyposażone sale konferencyjne? Jaką powinny mieć wielkość? Jeśli jesteście właśnie po udanej konferencji w hotelu, polećcie swoje miejscówki!
Blito
Nowicjusz

**

8
0
Jul 2016
0
Nagłośnienie to podstawa, naprawdę. Byłem wielokrotnie w hotelach, które miały tak słabe nagłośnienie, że praktycznie nic nie było słychać. I co człowiek wyniesie z takiego szkolenia? No nic...
Pixal
Nowicjusz

**

9
3
Jul 2016
0
Nam kiedyś zorganizowali konferencję w sali z zepsutym rzutnikiem. Nie polecam... Hotel powinien zadbać o nagłośnienie, rzutnik i dobrze oświetlone pomieszczenie. Nikt na pewno nie pogardzi też klimatyzacją.
Dla mnie wystrój w sumie nie ma znaczenia, ale pewnie wielu doceni nowoczesny design
alicja_kosik
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Wszyscy skupiacie się na rzeczach oczywistych i dobrze. Dla mnie rzeczą oczywistą jest również kawa, woda mineralna oraz materiały biurowe (notesy, długopisy). Niestety wiele hoteli o to nie dba. A szkoda, bo gdzie notować najważniejsze rzeczy? Na ręce?
Jan_Kowalik
Praktykant

12
2
Jul 2016
0
Dla mnie hotel konferencyjny powinien mieć przede wsyztkim dobry dojazd. Fajnie byłoby gdyby równeiż miał takei atrakcje jak SPA czy siłowania, aby urozmaić czas uczestnikom i odciążyć umysły Uśmiech
MiłoszKawik
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
spa to zdecydowanie dobry pomysł. Po całym dniu słuchania głupot ma się tylko ochotę wskoczyć do basenu
WitoldWaldor
Nowicjusz

**

6
0
Aug 2016
0
Też zwracam uwage na szczegóły, typu: wygodne siedzenia, duże stoły czy biurka... no i oczywiście notesy, długopisy, działający rzutnik!
Ja lubie też jak hotel przygotuje jakiś poczęstunek, lunch. No i oczywiście miła obsługa - podstawowa sprawa.... Uśmiech

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.