Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banery i billboardy reklamowe
Monika Sabra
Super Moderator

17
16
Jul 2016
1
"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy". Billboardy i banery to integralna część w prowadzeniu każdego biznesu. W temacie tym będziemy dyskutować na temat tego, które są najbardziej skuteczne, jak powinny zostać zaprojektowane itp. Wymieniajcie się śmiało nazwami firm, które możecie zarekomendować i podsyłajcie zdjęcia własnych realizacji.
Izabellaa_45
Nowicjusz

**

3
0
Jul 2016
0
Ha, mi zawsze zapadają w pamięć kampanie i banery, które szokują. Często przy drogach stawiają takie bilbordy, a człowiek się zamyśli...
Wracając do tematu, jadąc kiedyś drogą, zauważyłam dość wstrząsający baner promujący zakład pogrzebowy. Zapamiętałam go, ale nie wiem czy zachęcił mnie do skorzystania z ich usług...
AgnieszkaP
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Ja właśnie jestem na etapie zamawiania billboardu reklamowego i właściwie nie wiem jak się za to zabrać. Dostałam projekt od grafika i co teraz? Gdzie mam to wysłać? Do jakiejś agencji reklamowej czy drukarni wielkoformatowej?
Jan_Kowalik
Praktykant

12
2
Jul 2016
0
A ja mam pytanie - prowadzę niewielką agencję eventową - czy w tej branży warto zainwestować w baner, czy raczej działania w Necia? Myślę, że taki baner w okolicy może mógłby przynieść kilku klientów.
MiłoszKawik
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
Ja myślę, że większość osób szuka takich usług w wyszukiwarce internetowej wpisując coś w stylu "agencja eventowa", "organizacja eventów". Banery to chyba słabo - nawet jak ktoś zobaczy, to przecież nie zapamięta
przedsiebiorca_roku
Praktykant

29
11
Jul 2016
0
Również uważam, że internet powinien być Twoim głównym środkiem komunikacji marketingowej. To zależy jeszcze jakie eventy organizujesz jeśli jest to animacja urodzin dla dzieci czy wodzirej na ślubie lub jeśli organizujesz eventy dla seniorów to lokalny baner może się sprawdzić, ale to tylko jako dodatek do działań online

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.