Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy dla biur rachunkowych
Monika Sabra
Super Moderator

17
16
Jul 2016
1
Czasy, w których księgowych liczył wszystko na kalkulatorze, już dawno za nami. W tym temacie będziemy dyskutować o programach dla biur rachunkowych - ich wadach, zaletach, możliwościach i ograniczeniach.
Piotr Bahowski
Nowicjusz

**

5
0
Jul 2016
0
Właśnie obecnie poszukujemy oprogramowania tego typu, gdyż obecne, które posiadamy jest zwyczajnie przestarzałe i nie na czasie. Chętnie posłucham co macie do zaproponowania i co polecacie.
Biedronka
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
Niestety obecnie na rynku ciężko dostać coś dobrego. Akurat biura rachunkowe potrzebują dość profesjonalnych i specyficznych narzędzi, a także często dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Bardzo ciężko znaleźć dobre oprogramowanie, gdyż albo brakuje w nim modułów, albo jest drogie, albo nie da się go dostosować. A dla biura rachunkowego nie wystarczy opcja wystawienia faktur i zwrotek. Dla dobrej organizacji trzeba porządnego podziału na klientów żeby się nie pogubić w tym wszystkim po jednym dniu. Dodatkowo często każdy klient działa na nieco innych zasadach i rozlicza się troszkę inaczej, to wszystko trzeba dostosować do klienta. Niestety programy mało kiedy biorą do pod uwagę i często też firmy wciskają programy dla małych firm wielkim biurom rachunkowym, które prowadzą ksiegowość setkom klientów.
Oszukany
Nowicjusz

**

3
1
Sep 2016
0
(09-06-2016, 12:29 PM)Biedronka napisał(a): Niestety obecnie na rynku ciężko dostać coś dobrego. Akurat biura rachunkowe potrzebują dość profesjonalnych i specyficznych narzędzi, a także często dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Bardzo ciężko znaleźć dobre oprogramowanie, gdyż albo brakuje w nim modułów, albo jest drogie, albo nie da się go dostosować. A dla biura rachunkowego nie wystarczy opcja wystawienia faktur i zwrotek. Dla dobrej organizacji trzeba porządnego podziału na klientów żeby się nie pogubić w tym wszystkim po jednym dniu. Dodatkowo często każdy klient działa na nieco innych zasadach i rozlicza się troszkę inaczej, to wszystko trzeba dostosować do klienta. Niestety programy mało kiedy biorą do pod uwagę i często też firmy wciskają programy dla małych firm wielkim biurom rachunkowym, które prowadzą ksiegowość setkom klientów.

Całkowicie się zgadzam. Niestety w przypadku takich programów większość rzeczy wychodzi dopiero w praniu i już po zakupie oprogramowania, a wtedy jest już za późno zwykle, a dokupienie nowego moduły jest trudne/kosztowne lub niemożliwe. Jeśli mam być szczery to jeszcze ani razu nie miałem oprogramowania które w 100% spełniłoby moje wymagania.
Presefona
Nowicjusz

**

8
2
Sep 2016
0
Moja firma korzysta z tego oprogramowania - oprogramowanie dla biur rachunkowych i jesteśmy z niego całkowicie zadowoleni. Może nie jesteśmy nie wiadomo jak wielką firmą i nie mamy masy klientów (kilkudziesięciu dokładniej), ale to nam w zupełności wystarcza. Oprogramowanie posiada wszystkie opcje jakie powinien mieć dobry program księgowy.
Biedronka
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
Słyszałam o tej firmie, podobno są dobrzy. My teraz żałujemy że nie kupiliśmy ich oprogramowania, tylko musimy się męczyć z obecnym. Ale kto wie, może będzie nas stać na zmianę w niedalekiej przyszłości. Takich decyzji jak zakup programu nie można podejmować pochopnie i lepiej zadać miliard pytań przed kupnem niż potem żałować. I ważne aby wszystko przemyśleć po 10 razy.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.