Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe biuro
Sabina
Nowicjusz

**

3
2
Sep 2016
0
Hej. Moja firma się powiększa. Mam w planach zatrudnić za niedługo nowych pracowników. W związku z tym jestem zmuszona znaleźć nową siedzibę biura. Mam na oku kilka biur ale nie do końca wiem na co zwrócić uwagę. Mogę liczyć na jakieś porady? 
ArekBaranek
Nowicjusz

**

5
1
Jul 2016
0
Teraz najlepsze są biurowce nowoczesne, całe przeszklone. Dobrze aby była w nich klima, winda, kuchnia, pokój relaksu i takie tam. Pracownicy będą czuli się w takim miejscu świetnie. Komfort pracy jest teraz bardzo istotny, dlatego ze starych biur lepiej zrezygnuj.
Lama
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
Dobrze, jak biuro znajduje się gdzieś w centrum miasta albo tam, gdzie jest dobry dojazd.
Cebulewicz
Nowicjusz

**

3
0
Aug 2016
0
Pamiętaj też, żeby sobie zorganizować fachową przeprowadzkę, co by Ci nic nie zginęło. Ja korzystałem kiedyś z usług jednej firmy, zobacz sobie www.master-moving.pl/pl/przeprowadzka-firm. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, bo firmy zajmujące się przeprowadzkami profesjonalnie mają dość napięte grafiki.
przedsiebiorca_roku
Praktykant

29
11
Jul 2016
0
Pomyśl też o przestrzeni biura, czy chcesz mieć open space, czy np. dział handlowy powinien mieć oddzielne pomieszczenie, żeby nie przeszkadzali innym w pracy. Czy chcesz siedzieć ze wszystkimi czy może wolisz własny gabinet.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.