Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczenie wypłat pracowników
kier00
Nowicjusz

**

2
1
Nov 2016
0
Witam. Mam nadzieję że mi pomożecie. Sprawa wygląda tak: moja firma ostatnio się dość szybko rozwija, zaczeliśmy zatrudniać nowe osoby i moja księgować po prostu nie wyrabia z liczeniem listy płac. Pomyśleliśmy o zautomatyzowaniu tego nieco, ale ja kompletnie się nie orientuje w tematach informatycznych. Jest to w ogóle możliwe? Takie rozwiązania to majątek czy są jakieś gotowce dla takich malućkich jak ja?
krecik
Nowicjusz

**

2
0
Nov 2016
0
Witaj, na pewno się znajdzie jakieś rozwiązanie dla Ciebie. Znam kilka firm, które oferują takie rozwiązania. Parę z nich robią programy dostosowane do potrzeb klienta, więc nie płacisz za moduły których nie używasz.
Pączuś
Praktykant

11
2
Sep 2016
0
Wierz mi znam ten ból. Moja księgowa była strasznie rozczepana i robiła takie błędy w fakturach, że szok. Na szczęście sprawiliśmy sobie nowy program księgowy i wszystko stało się dużo prostsze i szybsze. Dla małej firmy obsługa programu zajmuje tylko parę godzin, resztę czasu można przeznaczyć na coś innego więc polecam sobie taki sprawić.
kier00
Nowicjusz

**

2
1
Nov 2016
0
Dzięki Krecik. A możesz podesłać jakieś przykłady?
krecik
Nowicjusz

**

2
0
Nov 2016
0
Jasne. Jedną z lepszych firm z jaką miałem do czynienia była ta - www.lefthand.pl/pl/subsites/kadry_i_place

Mają dość bogatą ofertę, więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.