Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarządzanie firmą
Offline
Adrian Rakowski
Super Moderator


******

15
15
Jul 2016
0
#1
Pytanie 
Początki w biznesie nie są łatwe. Wiele firm upada w pierwszych 2 latach swojej działalności. Często jest to związane ze złym zarządzaniem. W tym temacie możecie dzielić się wszystkimi przydatnymi narzędziami i technikami menadżerskimi.
Offline
MiłoszKawik
Nowicjusz


**

8
1
Aug 2016
0
#2
Pracownicy muszą wiedzieć gdzie ich miejsce, trochę mobbingu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jeśli robią co chcą, to potem tak się kończy, że firma pada
Offline
Pixal
Nowicjusz


**

9
3
Jul 2016
0
#3
Na pewno warto na początku iść na szkolenie z zarządzania. Dla menadżerów organizowane są różnorodne kursy. Na nich można się dowiedzieć wszystkiego, co potrzebne, by dobrze zarządzać pracą swojego zespołu. Obecnie można także zaopatrzyć się w program, dzięki któremu zarządzanie będzie łatwiejsze i bardziej efektowne. Wybór na rynku tego typu programów jest spory, dlatego warto prześledzić to, co dostępne i wybrać ten najbardziej dostosowany do potrzeb, wielkości i profilu firmy.
Offline
Bombirux76
Praktykant


***

19
2
Aug 2016
0
#4
Potwierdzam, firma bez dobrego systemu do zarządzania długo nie pociągnie. Oczywiście to zależy od wielkości biznesu, ale nawet te najmniejsze firmy potrzebują choćby programów do fakturowania czy komunikacji z klientami. Oczywiście jest wiele darmowych rozwiązań, lecz nie zawsze są one dobre. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystywanie oprogramowania za które płaci się abonament. Nie są to wielkie kwoty, a mamy support 24/7.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.