Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Innowacyjny biznes
Weronika Krycz
Super Moderator

3
3
Jul 2016
0
Hej! Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was spotkał się z jakimś innowacyjnym biznesem, w który można by zainwestować i do którego nei potrzeba aż tak duże kapitału początkowego. Szukam inspiracji
Batix
Nowicjusz

**

9
5
Jul 2016
0
(07-28-2016, 12:45 PM)Weronika Krycz napisał(a): Hej! Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was spotkał się z jakimś innowacyjnym biznesem, w który można by zainwestować i do którego nei potrzeba aż tak duże kapitału początkowego. Szukam inspiracji

Chyba nikt nie poda Ci recepty na innowacyjny biznes ;Oczko Myślę, że każdy, kto ma juz coś takeigo w głowie nie chce na forum sprzedawać swoich pomysłów Oczko
Jan_Kowalik
Praktykant

12
2
Jul 2016
0
a w jakim kierunku chciałbyśc iść? Czy będzie to nei wiem - gastronomia, rozrykwa, reklama? Określ chcociąż baranże, to spróbujemy Ci pomóc Uśmiech
Georgira Novakovich
Nowicjusz

**

4
1
Sep 2016
0
Zanim jednak ruszysz z takim innowacyjnym biznesem musisz przede wszystkim pomyśleć o kwestiach prawnych. Niektóre innowacyjne biznesy maja specyficzne regulacje, warto wiec skonsultować kwestię z prawnikiem.
Renata9
Praktykant

21
9
Aug 2016
0
Innowacje zawsze kojarzyły mi się z nowymi technologiami, więc ja szłabym w tym kierunku.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.