Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość firmy - samodzielnie czy z pomocą?
Monika Sabra
Super Moderator

17
16
Jul 2016
1
W tym dziale zachęcam do dyskusji na temat prowadzenia księgowości firmy. Czy robicie to samodzielnie czy korzystacie z pomocy  firm outsourcingowych? A może stworzyliście własny dział księgowy? Napiszcie o wadach i zaletach konkretnych rozwiązań
AmanAmart
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
Ja właśnie stoję przed dylematem... Otwieram działalność i nie wiem, czy księgowość powierzyć księgowej, czy może skorzystać z usług jakiegoś konkretnego biura? Może ktoś coś poleci? Firma będzie działać w Krakowie.
kostka rubika
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
(08-30-2016, 01:49 PM)AmanAmart napisał(a): Ja właśnie stoję przed dylematem... Otwieram działalność i nie wiem, czy księgowość powierzyć księgowej, czy może skorzystać z usług jakiegoś konkretnego biura? Może ktoś coś poleci? Firma będzie działać w Krakowie.

Wiesz, to zależy czego oczekujesz. Jeśli firma jest duża i będzie miała potężne obroty, chyba warto zastanowić się nad własną księgową?
AmanAmart
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
(08-30-2016, 01:59 PM)kostka rubika napisał(a):
(08-30-2016, 01:49 PM)AmanAmart napisał(a): Ja właśnie stoję przed dylematem... Otwieram działalność i nie wiem, czy księgowość powierzyć księgowej, czy może skorzystać z usług jakiegoś konkretnego biura? Może ktoś coś poleci? Firma będzie działać w Krakowie.

Wiesz, to zależy czego oczekujesz. Jeśli firma jest duża i będzie miała potężne obroty, chyba warto zastanowić się nad własną księgową?

Nie no, na razie raczej nie będzie to wielka korporacja :Duży uśmiech Zakładam sklep z ręcznie robioną biżuterią. Pewnie przychody w pierwszych miesiącach funkcjonowania nie będą jakieś wielkie, ale wiadomo, że o księgowość trzeba zadbać od samego początku.
kostka rubika
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
(08-30-2016, 02:17 PM)AmanAmart napisał(a):
(08-30-2016, 01:59 PM)kostka rubika napisał(a):

Nie no, na razie raczej nie będzie to wielka korporacja :Duży uśmiech Zakładam sklep z ręcznie robioną biżuterią. Pewnie przychody w pierwszych miesiącach funkcjonowania nie będą jakieś wielkie, ale wiadomo, że o księgowość trzeba zadbać od samego początku.

To może pomyśl jednak o biurze księgowym. Dogadasz się z nimi, jak przekazywać wszystkie dokumenty (pewnie raz w miesiącu), a w razie wątpliwości też pewnie Ci pomogą. 
Moja znajoma prowadzi niewielki sklep i korzysta z usług tego biura: http://qbilans.com.pl. W sumie na nich nie narzekała, więc może sprawdź tę stronę.

Skocz do:

Users browsing this thread: 2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.