Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd czerpać pomysły?
Adrian Rakowski
Super Moderator

15
15
Jul 2016
0
Podzielcie się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami na temat tego, skąd brać pomysł na biznes? Skąd Wy wzięliście swoje pomysły? Skąd czerpać inspiracje? Jak określić, zbadać, czy nasz zamysł jest dobry?  Uśmiech To na pewno pomoże tym osobom, które zastanawiają się nad rozkręceniem swojej firmy  Uśmiech Zapraszam do dyskusji na ten temat.
Barbara_Wiss
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
Z życia i pasji! Tak było w moim przypadku. Uwielbiałam śpiewać i założyłam z kumplami zespół - gramy na weselach. Podoba mi się to co robię, dobrze zarabiamy, potrafimy bezproblemowo zarządzać naszym grafikiem. Oczywiście to bez porównania do dużej firmy, ale wszystko jest w zasięgu ręki - wystarczy uwierzyć!
MiloszZWarszawy
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
I chyba mieć pieniądze.. bez tego ani rusz
Bombirux76
Praktykant

19
2
Aug 2016
0
(08-02-2016, 11:53 AM)MiloszZWarszawy napisał(a): I chyba mieć pieniądze.. bez tego ani rusz

A nie do końca, dotacje można dostać całkiem spore teraz, więc nawet ludzie bez kapitału początkowego maja szanse.
Julia_Mleczarz
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
Trzeba znaleźć region w którym ewidentnie brakuje pewnych usług. Moim zdaniem potrzebna jest dokładna analiza rynku. Pasja swoją drogą. Co z tego że lubi się śpiewać czy tańczyć skoro takich ludzi jest cała masa i ciężko się wybić. Grunt to oferować coś, czego nie mają inni.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.