Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młodzi Kreatywni
Antoni Kaczmarek
Super Moderator

15
4
Aug 2016
0
Żarówka 
Podczas studiów powstaje bardzo wiele pomysłów i projektów. Osoby z głową na karku potrafią je wykorzystać jako napęd do rozpoczęcia swojego własnego biznesu. Jednym z chyba najbardziej znanych takich przypadków jest powstanie facebook'a. A Wy planujecie założenie własnego biznesu? Macie jakieś projekty, którymi można się pochwalić?
Misiek_38
Nowicjusz

**

2
0
Aug 2016
0
Ja jak byłem studentem, to prowadziłem melinę w akademiku. Kupowaliśmy z kumplem piwo w supermarketach i potem sprzedawaliśmy dwa razy drożej "potrzebującym". Dorobiłem się w ten sposób motoru i laptopa. Dobry biznes - polecam!!
Antoni Kaczmarek
Super Moderator

15
4
Aug 2016
0
Oczko 
(08-02-2016, 11:58 AM)Misiek_38 napisał(a): Ja jak byłem studentem, to prowadziłem melinę w akademiku. Kupowaliśmy z kumplem piwo w supermarketach i potem sprzedawaliśmy dwa razy drożej "potrzebującym". Dorobiłem się w ten sposób motoru i laptopa. Dobry biznes - polecam!!

Wolę nie pytać o ten "legalny" biznes  Anioł Ale brawo za kreatywność i przedsiębiorczość. Znalezienie niszy rynkowej to zawsze dobry pierwszy krok do sukcesu  Oczko
Renata9
Praktykant

21
9
Aug 2016
0
Ja na studiach pracowałam w sklepie z kawą nauczyłam się tam wiele o tym boskim czarnym napoju - kocham kawę. Teraz je kończę i będę prowadzić sklep online z kawą premium Duży uśmiech

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.