Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedsiębiorcza mama
Antoni Kaczmarek
Super Moderator

15
4
Aug 2016
0
Okres macierzyństwa często kojarzy się z siedzeniem w domu i walką z pieluchami. Często jednak może być to okazja do zarobienia dodatkowych groszy. Wiadomo, że dziecko zabiera nam dużo czasu, energii oraz pieniędzy, dlatego warto dodatkowo zabezpieczyć się finansowo. Jest wiele prac, które można wykonywać w domu i pozwalają na dodatkowy zarobek. Do nich można zaliczyć choćby copywriting czy szeroko pojęte chałupnictwo. W tym temacie możecie dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na zarobienie dodatkowych pieniędzy.
CEOMaster
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Ja myślę, że wszystkie bizenesy, które mozney wykonwać w domu sa dla młdoej mamy odpowiednie. Myślę, że świetnie może tutaj sprawdzić się proawdzenie bloga np. o odchudzaniu po ciąży.
Antoni Kaczmarek
Super Moderator

15
4
Aug 2016
0
(08-02-2016, 11:53 AM)CEOMaster napisał(a): Ja myślę, że wszystkie bizenesy, które mozney wykonwać w domu sa dla młdoej mamy odpowiednie. Myślę, że świetnie może tutaj sprawdzić się proawdzenie bloga np. o odchudzaniu po ciąży.

Blogi bardzo często są świetną okazją na dodatkowy grosz. Jednak nie każdemu idzie pisanie i nie każdy ma na tyle charyzmy aby zrzeszać sobie grono wiernych czytelników. Niemniej jednak spróbować zawsze można i jest to dobry pomysł. Również dla młodych mam, gdyż jest to miejsce gdzie mogą się dzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą.
MarianMakowski
Nowicjusz

**

5
1
Aug 2016
0
Może wypełnianie ankiet online? Lub uzupełnianie opisów i obsługa sklepów internetowych? To wszystko można robić w domu, a konbiety są bardzo skrupulatne i zorganizowane. Praca idealna dla nich Uśmiech)))

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.