Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szycie ubranek dla dzieci
paksiuk
Nowicjusz

**

3
2
Aug 2016
0
Witam, moja żona zaszłą w ciąże i teraz już nie może pracować (pracowała na magazynie) i myśli teraz o własnym biznesie. Myśli o założeniu firmy z ubrankami dla dzieci - uwielbia szyć i muszę przyznać, że całkiem ładne jej to wychodzi. Proszę o podpowiedzi, jak rozpocząć taka działalność, gdzie sie reklamować itp itd..
MiloszZWarszawy
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
Moja siostra zajęła się projektowaniem i szyciem ubranek dla dzieci - idzie jej to świetnie, firma się rozrasta. Wystarczy zarejestrować działalność i promować biznes głównie w sieci, z uwzględnieniem grup kobiet mających małe dzieci. portale społecznościowe są dobre - tam informacje rozchodzą się na wszystkie strony w oka mgnieniu.
CEOMaster
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
A jeśli mogę zapytać ile Twoja siostra wyciąga na tym miesięcznie?
BeataCH
Praktykant

10
3
Jul 2016
0
Dokładnie, grunt to dobra reklama! Myśle, że na początek założenie funpage na Facebooku będzie dobrym krokiem. Później mozna myśleć o sklepie internetowym i jakiejś szerszej reklamie Uśmiech Też jestem ciekawa jak to zyskowo wychodzi, Miłosz?
Krawat
Nowicjusz

**

3
0
Aug 2016
0
Ostatnio bardzo popularne jest również szycie pościeli na dzieci. Super sprawa, moja żona się tym zajęła jak była w ciąży. Kupiliśmy w Łodzi hurtowo materiały i zarabiała na tym niezłą kasę - praktycznie dzięki temu mieliśmy drugą wypłatę. Reklamowała się na FanPage i różnych portalach parentingowych.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.