Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biznes dla babci
paksiuk
Nowicjusz

**

3
2
Aug 2016
0
Witam serdecznie, moja babcia siedzi i nudzi się na emeryturze  i tak zastanawiam się, że mogłaby wykorzystać ten czas i dorobić sobie trochę do sowjej skromnej emerytury - czy macie jakieś pomysły?
Antoni Kaczmarek
Super Moderator

15
4
Aug 2016
0
(08-01-2016, 11:35 AM)paksiuk napisał(a): Witam serdecznie, moja babcia siedzi i nudzi się na emeryturze  i tak zastanawiam się, że mogłaby wykorzystać ten czas i dorobić sobie trochę do sowjej skromnej emerytury - czy macie jakieś pomysły?

Wiele zależy od umiejętności Twojej babci. Z najprostszych prac może zająć się chałupnictwem (np. składaniem długopisów). Nie jest to bardzo dochodowe zajęcie, ale zawsze jakiś grosz da, a i czas szybciej leci gdy się coś robi. Moja babcia na przykład prawie do końca swych dni zajmowała się handlem kwiatami, gdyż kochała wszystkie roślinki.

Jeśli babcia ma umiejętności plastyczne może również tworzyć własna biżuterię, takie rzeczy całkiem nieźle sprzedają się na allegro.
PatrykKuc
Nowicjusz

**

4
1
Aug 2016
0
Ostatnio jest szał na rzeczy ręcznie robione. Może umie robić na szydełku? Nie chodzi o jakieś czapki czy coś takiego, ale np o ręcznie robione koronki. Salony sukni ślubnych płacą za takie coś grube hajsy
Antoni Kaczmarek
Super Moderator

15
4
Aug 2016
0
(08-05-2016, 09:01 AM)PatrykKuc napisał(a): Ostatnio jest szał na rzeczy ręcznie robione. Może umie robić na szydełku? Nie chodzi o jakieś czapki czy coś takiego, ale np o ręcznie robione koronki. Salony sukni ślubnych płacą za takie coś grube hajsy

Ręcznie robione serwetki również wyglądają świetnie i zapewne na allegro by się sprzedały. Ludzie często szukają oryginalnych dodatków i dekoracji do wnętrz, a nie ma nic bardziej oryginalnego niż dekoracje robione ręcznie.
przedsiebiorca_roku
Praktykant

29
11
Jul 2016
0
Moja babcia na stare lata zaczęła robić korekty na zlecenie. Jest polonistką, czy może raczej była, a okazuje się, że w dzisiejszych czasach ludzie zupełnie nie umieją poprawnie pisać - a komputer nie wszystkie błędy wyłapie, więc babcia na potęgę robi korekty książek i prac magisterskich.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.