Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Języki obce w firmie
Paweł Kmit
Super Moderator

6
6
Jul 2016
0
Wprowadzanie firmy na zagraniczne rynki będzie się wiązało również z koniecznością tłumaczenia licznych dokumentów na języki obce, konieczne będą również kontakty handlowe na nowych rynkach. Dlatego też w tym temacie poruszamy wszystkie kwestie związane z wykorzystaniem języków obcych w firmie.
Blito
Nowicjusz

**

8
0
Jul 2016
0
W mojej firmie posiadamy własny dział call center, gdzie babeczki obsługują klientów w 5 językach. Tłumaczenia dokumentów wykonuje już firma zewnętrzna bo tak trzeba.
Jan_Kowalik
Praktykant

12
2
Jul 2016
0
Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli nie masz dużej ilości tłumaczeń warto zlecić je zdalnie, natomaist jesli cały czas potrzebujesz jakieś tłuamczenia - lep[iej zatrudnij tłuamcza na meisjcu - szybko i sprawnie.
przedsiebiorca_roku
Praktykant

29
11
Jul 2016
0
W tym miejscu należy jeszcze dodać, że jeśli mają to być tłumaczenia dokumentów to nie może ich zrobić każdy, muszą mieć one pieczęć tłumacza przysięgłego by miały wartość dokumentu.

Moja firma otwiera się właśnie na japoński rynek, póki co jest nas dwóch mówiących w tym języku w firmie, ale ponieważ nie potrzebujemy dłużej liczby tłumaczeń zlecamy je zewnętrznie i jest to opłacalne założenie.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.