Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System do kontaktu z klientami
credit_card
Nowicjusz

**

5
1
Aug 2016
0
Witam! Prowadzę firmę usługową, produkuję różnego rodzaju karty i chipy dla przemysłu jak karty dostępu, zamki magnetyczne i tym podobne. Klienci często mają do mnie masę pytań, każda z moich ofert musi być dostosowana pod konkretną osobę. Dlatego też pomyślałem, że przydałoby mi się zautomatyzować jakoś kontakt z klientem. Wiem, że na rynku nie brakuje takich produktów, ale chciałbym wybrać coś sprawdzonego i dobrego. Nie potrzebuję czegoś co ma służyć gigantom i korpo, moja firma ma zaledwie 10pracowników plus 4 od obsługi klienta. Jeśli znacie dobry program, to podzielcie się Uśmiech
papa_smerf
Praktykant

14
3
Aug 2016
1
Podpinam się pod pytanie, sam z chęcią sprawdzę takie oferty. W dzisiejszych czasach kontakt z klientem to podstawa.
PrzemekW-wa
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Nie wiem czy dla tak małej firmy jest sens inwestować w takie oprogramowanie, bo koszty mogą się okazać duże i Ci się to nigdy nie zwróci.
UlotkiTanio
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Moja firma korzysta z oprogramowania kupionego tutaj - www.alfavox.pl choć też uważam, że powinieneś dobrze przemyśleć czy rzeczywiście potrzebujesz czegoś takiego, czy nie lepiej pójść w jakieś prostsze rozwiązania. Choć firma którą Ci tu pokazałem ma dość szeroki wachlarz, więc i dla mniejszego biznesu się coś pewnie znajdzie.
papa_smerf
Praktykant

14
3
Aug 2016
1
No polecona przez Ciebie firma wygląda dość ciekawie. Patrząc na ofertę to jest w czym wybierać, jestem prawie pewien, że dostosuję coś pod siebie.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.