Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry laptop do firmy
Papetek
Praktykant

14
4
Jul 2016
0
W mojej branży często się zdarza, że jeżdżę do klientów i muszę im zaprezentować koncept pracy i ogólnie zrobić dobre wrażenie. Przydałby mi się do tego dobry lapek. Wiem, że na rynku jest spory wybór, w tym nawet takie co pozwalają robić prezentacje (mają rzutnik). Nie znam się na tym jakoś mega dobrze, a chcę znaleźć coś czego cena będzie adekwatna do moich potrzeb. Biznes swój dopiero zaczynam, więc też nie będę inwestować w sprzęt za 10tyś czy więcej, bo mi się to nie zwróci nawet za rok.
freelancer, webmaster z zamiłowaniem do włoskiej kuchni.
Piotr Bahowski
Nowicjusz

**

5
0
Jul 2016
0
Patrząc na sprzęt, który będzie przeznaczony do takich celów powinieneś głównie zwrócić uwagę nie tylko na siłę obliczeniową, ale też na duży i dobry wyświetlacz. Skoro laptop ma służyć do prezentacji, warto zainwestować nieco więcej i kupić sprzęt z dobrą matrycą. Zawsze możesz też dokupić przenośny dodatkowy monitor, co nie tylko jest przydatne do wygodnej pracy, ale też świetnie nadaje się właśnie do prezentacji produktów. Oczywiście maci się świetnie sprawują, ale to sprzęt z wyższej półki, jeśli chcesz coś tańszego to może acer albo asus? Niektóre sklepy mają też specjalne oferty, jeśli kupujesz sprzęt na firmę.
JanuszPrzemyslu
Praktykant

10
3
Aug 2016
0
Ja swój sprzęt kupiłem w sieci i jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa, doradzą każdemu i dobiorą sprzęt pod konkretne potrzeby. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
[Obrazek: 28wjp8p.jpg]
pan_prezes
Nowicjusz

**

7
1
Jul 2016
0
Ja myślę, że nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem, to warto zainwestować troszkę więcej kasy w sprzęt, chyba że już na wstępie planujesz go wymienić za rok czy dwa. Sam mówisz, że musisz robić dobre wrażenie więc warto mieć porządny sprzęt, bo nic nie robi gorszego wrażenia na kliencie niż wieszający się i psujący się lapek. Pomyśl też o tym, że przyda Ci się do tego internet i dobry i szybki dysk.
Bombirux76
Praktykant

19
2
Aug 2016
0
Mnie bardzo pomogła obsługa w sklepie. Pan znał się na rzeczy, wytłumaczyłem czego oczekuję i do czego mi sprzęt ma służyć i wybrał model dla mnie. Jestem zadowolony. Lapek ma już 4miesiące i śmiga jak trzeba. Do tej pory miałem tylko problem z win10 bo trudno się było przenieść z XP. A tak po za tym to wszystko działa i mogę każdą apkę zainstalować.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.