Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentacja produktu, usług
Offline
Adrian Rakowski
Super Moderator


******

15
15
Jul 2016
0
#1
Czy macie jakieś pomysły odnośnie tego, jak zaprezentować siebie, swoją firmę, swój produkt? Co jest teraz trendy? Co przyciąga uwagę? Jakimi narzędziami się posługiwać? W początkowych fazach prowadzenia biznesu jest to niezmiernie istotne, szczególnie wtedy, kiedy szukamy partnerów biznesowych. Warto więc wymienić się doświadczeniami Uśmiech
Offline
Cacus
Nowicjusz


**

4
1
Aug 2016
0
#2
Warto pokazać się z jak najlepszej strony. Dużo osób do dziś wspiera się prezentacjami, statystykami związanymi z wynikami badania rynku. To jest bardzo pomocne, ale trzeba też zachęcić swoją osobą - prezencją, mową, pewnością siebie - od tego też dużo zależy.
Offline
Czekoladka9
Nowicjusz


**

4
0
Aug 2016
0
#3
Prezentacje multimedialne są często wystarczające, jeśli chodzi o pokazanie firmy czy produktu
Offline
Alwiks
Nowicjusz


**

5
0
Aug 2016
0
#4
Niekoniecznie. Coraz częściej używa się drukarek 3D, dzięki którym można dokładnie zaprezentować dany produkt. Jeśli nie wiesz dokładnie o czym mówię wejdź tu - www.solveere.pl. Według mnie to bardzo dobre narzędzie, innowacyjne, dzięki któremu można naprawdę zabłysnąć na spotkaniu zaskakując swoich rozmówców przez pokazanie im konkretu.
Offline
Bombirux76
Praktykant


***

19
2
Aug 2016
0
#5
Dobra strona www to teraz podstawa. Oczywiście responsywna i user friendly. Do tego ładna wizytówka może trochę ulotek. Zależy wszystko od biznesu. No i warto pamiętać, że są ludzie którzy bardzo zwracają uwagę na szczegóły. Dla takich to nawet źle dobrane sznurówki do butów mogą przesądzić o danej osobie. Z drugiej strony jeśli masz konkurencyjny produkt czy usługę to takie rzeczy potrafią się same obronić. Za to w konkurencyjnych bardzo branżach nawet to w jaki sposób się uśmiechniesz będzie się liczyć.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.