Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarobić dużo w krótkim czasie?
Offline
BeataCH
Praktykant


***

10
3
Jul 2016
0
#1
Szukam pomysłu, który pomoże mi zarobić szybko i w krótkim czasie, a co najważniejsze dużo. Przyświeca mi trochę motto jakim często kierował się Bill Gates: Do najcięższej pracy zatrudnię najbardziej leniwą osobę. Ona znajdzie najprostszy sposób na wykonanie zadania.  
Zastanawiałam się nad inwestowaniem na przykład w platynę, srebro, albo w złoto. Ale jakoś nie wiem od której strony się za to brać. Może ma ktoś jakieś doświadczenie w takich działaniach?
Offline
BartekBartix
Nowicjusz


**

4
0
Aug 2016
0
#2
Kto nie chciałby znaleźć uniwersalnej metody na zarobienie pieniędzy. Z tego co wiem srebro jest ciekawym pomysłem. Wszyscy mówią, że to złoto jest najdroższe i najbardziej opłacalne, ale gdybym ja miał wybierać i posiadał pewien kapitał, to wybrał bym inwestycje w srebro.
Offline
BeataCH
Praktykant


***

10
3
Jul 2016
0
#3
(08-20-2016, 01:24 PM)BartekBartix napisał(a): Kto nie chciałby znaleźć uniwersalnej metody na zarobienie pieniędzy. Z tego co wiem srebro jest ciekawym pomysłem. Wszyscy mówią, że to złoto jest najdroższe i najbardziej opłacalne, ale gdybym ja miał wybierać i posiadał pewien kapitał, to wybrał bym inwestycje w srebro.

Dlaczego akurat srebro?
Offline
BartekBartix
Nowicjusz


**

4
0
Aug 2016
0
#4
Srebro ma ogromny potencjał. Jest również często wykorzystywane w w elektronice, a także w jubilerstwie. Myślę, że to dobry wybór.
Offline
WitoldWaldor
Nowicjusz


**

6
0
Aug 2016
0
#5
Pozwolę się nie zgodzić w poprzednikiem. Srebro owszem może i ma potencjał, ale metoda na zarobem miała być szybka. A zatem najlepiej zainwestować w złoto. Niewielka ilość wystarczy, żeby już po kilku tygodniach cieszyć się zyskiem.
Offline
BeataCH
Praktykant


***

10
3
Jul 2016
0
#6
(08-20-2016, 01:31 PM)WitoldWaldor napisał(a): Pozwolę się nie zgodzić w poprzednikiem. Srebro owszem może i ma potencjał, ale metoda na zarobem miała być szybka. A zatem najlepiej zainwestować w złoto. Niewielka ilość wystarczy, żeby już po kilku tygodniach cieszyć się zyskiem.

Złoto w jakiej postaci polecasz? Łańcuszki, pierścionki to dobry wybór?
Offline
WitoldWaldor
Nowicjusz


**

6
0
Aug 2016
0
#7
Łańcuszki i pierścionki to zdecydowanie niedobry wybór. Zazwyczaj ich cena w skupie jest niewysoka. Jedyną opcją jest czyste złoto na przykład w postaci sztabek lub monet. Pamiętaj jednak o tym, żeby kupować i sprzedawać u uznanych pośredników lub bezpośrednio w mennicy. Polecam skup monet warszawa. Sam tam od czasu do czasu coś sprzedaje i wszystko odbywa się bez problemowo.
Offline
pan_prezes
Nowicjusz


**

7
1
Jul 2016
0
#8
Ja myślę że najprostszym sposobem (może nie najbezpieczniejszym, ale na pewno najmniej czasochłonnym) są inwestycje na giełdzie. Oczywiście nie robiąc tego samemu tylko powierzając swoją kasę dobremu brokerowi. Można też zainwestować w jakieś akcje, wtedy kasa sama do nas przyjdzie.
Offline
Bombirux76
Praktykant


***

19
2
Aug 2016
0
#9
Pewnie, zawsze można też zarabiać sobie na jakiś reklamach. Postawić stronę zdobyć czytelników i wtedy z klików w reklamę zawsze parę groszy wpadnie. Oczywiście to bardziej na "dorobek" niż na własną firmę, ale zawsze coś.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.