Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ktoś chyba podkradł logo mojej firmy
BigMosby
Nowicjusz

**

6
1
Aug 2016
0
Witam. Nie chcę rzucać oskarżeń bezpodstawnie, ale ostatnio napotkałem na firmę, która ma logo łudząco podobne do logo mojej firmy! Sprawdziłem i tamta firma założyła działalność ponad 5 lat po mnie, to znaczy, że ich logo też musi być nowsze. Co w takiej sytuacji? Chciałbym, żeby nie korzystali z mojego logo - działamy co prawda w innych branżach i nie powinno być problemu z identyfikowanie  nas, ale to nieładnie kraść czyjeś pomysły. Możecie coś doradzić?
ZbyszekZGnojnika
Nowicjusz

**

7
2
Aug 2016
0
(09-01-2016, 06:15 AM)BigMosby napisał(a): Witam. Nie chcę rzucać oskarżeń bezpodstawnie, ale ostatnio napotkałem na firmę, która ma logo łudząco podobne do logo mojej firmy! Sprawdziłem i tamta firma założyła działalność ponad 5 lat po mnie, to znaczy, że ich logo też musi być nowsze. Co w takiej sytuacji? Chciałbym, żeby nie korzystali z mojego logo - działamy co prawda w innych branżach i nie powinno być problemu z identyfikowanie  nas, ale to nieładnie kraść czyjeś pomysły. Możecie coś doradzić?

W takiej sytuacji ktoś musiałby ocenić jak bardzo logo jest podobne do Twojego, a potem ewentualnie pewnie droga sądowa i może jakieś zadośćuczynienie. Ale może warto tak po ludzku skontaktować się z tamtą firmą, jeżeli Ci to przeszkadza to może zmienią logo dobrowolnie?
zyla_zlota
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Jeżeli chodzi o prawa autorskie, ochronę dób osobistych czy naruszenie praw do znaków towarowych to mogę Ci polecić świetną firmę (napisz priv Oczko) Oni powiedzą Ci co i jak, jak trzeba będzie to złożą pozew itp. a Ty nie będziesz sie musiał martwić.
BigMosby
Nowicjusz

**

6
1
Aug 2016
0
Dzięki. Najpierw spróbuje skontaktować się z tą firmą, a jak nie będą chcieli zmienić logo, to wejdę z nimi na ścieżkę prawną.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.