Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję kancelarii specjalizującej się w prawie pracy
ZbyszekZGnojnika
Nowicjusz

**

7
2
Aug 2016
0
Dzień dobry, jak w tytule potrzebuję sprawdzonej kancelarii, która na co dzień zajmuje się sprawami związanymi z prawem pracy. Były pracownik grozi mi złożeniem pozwu (wydaje mi się, że bezpodstawnie), jeżeli jednak podstawy prawne są to wolałbym o tym wiedzieć i naprawić sprawę. Możecie polecić jakąś kancelarię?
BigMosby
Nowicjusz

**

6
1
Aug 2016
0
(09-01-2016, 06:22 AM)ZbyszekZGnojnika napisał(a): Dzień dobry, jak w tytule potrzebuję sprawdzonej kancelarii, która na co dzień zajmuje się sprawami związanymi z prawem pracy. Były pracownik grozi mi złożeniem pozwu (wydaje mi się, że bezpodstawnie), jeżeli jednak podstawy prawne są to wolałbym o tym wiedzieć i naprawić sprawę. Możecie polecić jakąś kancelarię?

Zapytam kumple, który miał podobny problem - na szczęście w jego przypadku nie było winy po jego stronie. Jak dostanę namiary to się odezwę.
zyla_zlota
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Skontaktuj się z tą kancelarią - prawnik kraków. Wiem, że są sprawdzeni w dziedzinie prawa pracy i niejedna osoba dobrze się o nich wypowiada. Życzę powodzenia w załatwieniu sprawy.
BigMosby
Nowicjusz

**

6
1
Aug 2016
0
(09-01-2016, 06:26 AM)zyla_zlota napisał(a): Skontaktuj się z tą kancelarią - prawnik kraków. Wiem, że są sprawdzeni w dziedzinie prawa pracy i niejedna osoba dobrze się o nich wypowiada. Życzę powodzenia w załatwieniu sprawy.

Tak, właśnie znajomy wysłał mi napiary na tą samą kancelarię, więc chyba są sprawdzeni Uśmiech

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.