Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskanie długu od kontrahenta
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
Cześć. 
Mam dosyć poważny problem. Jeden z kontrahentów mojej firmy nie wywiązał się z umowy i nie wpłacił należytej sumy za wykonaną usługę. Zastanawiam się jak w takim przypadku postąpić? Nie chciała bym, męczyć się wizytami w sądach, tym bardziej, że zajmuje to sporo czasu, a nie wiem, czy pomoże.
WitoldWaldor
Nowicjusz

**

6
0
Aug 2016
0
Tacy nieuczciwi ludzie sprawiają, że normalne firmy upadają. Myślę, że nie powinnaś tego tak zostawiać. Zgłoś sprawę na policję. Idź do sądu. To Twoje pieniądze i nie daj się oszukać.
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
Prowadzenie firmy zajmuje czas. Składanie zeznań, szukanie świadków, to wszystko jest bardzo absorbujące.
MarianMakowski
Nowicjusz

**

5
1
Aug 2016
0
Zgadzam się z Witoldem. Nie możesz tego tak pozostawić. Jeżeli chodzi o obawę, że zajmie to dużo czasu to polecam skorzystać z pomocy kancelarii prawnej. Adwokat w Twoim imieniu będzie starał się odzyskać pieniądze. Będzie Cię również reprezentował przed Sądem i innymi organami. To dobra opcja szczególnie w tym przypadku.
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
(09-02-2016, 08:04 AM)MarianMakowski napisał(a): Zgadzam się z Witoldem. Nie możesz tego tak pozostawić. Jeżeli chodzi o obawę, że zajmie to dużo czasu to polecam skorzystać z pomocy kancelarii prawnej. Adwokat w Twoim imieniu będzie starał się odzyskać pieniądze. Będzie Cię również reprezentował przed Sądem i innymi organami. To dobra opcja szczególnie w tym przypadku.

Możesz kogoś polecić? Sama już nie wiem co zrobić, może faktycznie adwokat mi doradzi.
MarianMakowski
Nowicjusz

**

5
1
Aug 2016
0
Wiele jest dobrych kancelarii zajmujących się podobnymi sprawami. Ważne, żeby prawnicy orientowali się w windykacji i działaniach mających na celu odzyskanie długu.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.