Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ankieta: Jaki sprzęt dla mnie najlepszy?
tablet
laptop
PC
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet czy laptop a może PC?
Bombirux76
Praktykant

19
2
Aug 2016
0
Pytanie 
Zastanawiam się co będzie lepsze dla mojego biznesu, tablet, lapek czy może pecet?

Często jeżdżę do klientów i klienci, a także wielu klientów odwiedza mnie. Sprzęt służy głównie moim potrzebom, nie robię jakiś prezentacji czy wizualizacji. Mimo to wolałbym mieć coś co pociągnie pare aplikacji w tle i będzie się dobrze prezentować (kto wie może kiedyś będę robić jakieś prezentacje jednak). Co myślicie?
PrzemekW-wa
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Jeśli zależy Ci na mocnym sprzęcie, a zarazem mobilnym to laptop będzie najlepszym rozwiązaniem. Sam z takim jeżdżę wszędzie. Z resztą teraz i tak wszystko trzyma się w chmurze więc nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć lapek do wyjazdów i PC w domu.
credit_card
Nowicjusz

**

5
1
Aug 2016
0
a ja mysle ze jak to tylko dla ciebie to tablet w zupelnosci starczy. Z reszta nowe tablety sa rownie dobre co sredniej klasy kompy, do tego wygodne i poreczne.
JanuszPrzemyslu
Praktykant

10
3
Aug 2016
0
Dokladnie tablecik zawsze dobry i starcza. Ja swoj kupilem w internecie i jestem bardzo zadowolony. W wolnych chwilach sluzy mi za czytnik ksiazek wiec tez spoko.
[Obrazek: 28wjp8p.jpg]
Biedronka
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
No na laptopie i tablecie jednak nie zrobisz tego co na kompie. Tylko kompa nie wezmiesz pod pachę. Sam musisz zadecydować, najlepiej chyba mieć wszystko.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.