Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na szybki zarobek
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
Witam. Jak w temacie, poszukuje pomysłu na zarobienie paru złotych. Mam ostatnio sporo wydatków i zastanawiam się na pożyczką, ale to ostateczność. Może ktoś zna jakieś inne rozwiązania?
alicja_kosik
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Faktycznie nie polecam pakować się w pożyczki. Myślę, że dla każdego to powinna być ostateczność, tym bardziej jeżeli ktoś jeszcze jest na studiach i nie do końca ma stałe źródła dochodów. Radziła bym na przykład sprzedać jakieś zbędne ubrania. Zazwyczaj mamy w szafach mnóstwo niepotrzebnych ciuchów.
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
Szkoda mi sprzedawać ubrania. Mam wrażenie, że wszystkie będą mi kiedyś potrzebne. Może jakieś inne pomysły?
77Karka77
Nowicjusz

**

9
1
Aug 2016
0
Ja w przypadku, gdy potrzebuje paru złotych zazwyczaj decyduje się na odwiedzenie miejsca, gdzie dokonuje się skupu przedmiotów.
Izolda Janik
Nowicjusz

**

7
3
Aug 2016
0
(09-05-2016, 08:18 AM)77Karka77 napisał(a): Ja w przypadku, gdy potrzebuje paru złotych zazwyczaj decyduje się na odwiedzenie miejsca, gdzie dokonuje się skupu przedmiotów.

Hmm, brzmi nieźle. Co polecasz sprzedać? Można jakąś niepotrzebną biżuterię spieniężyć?
77Karka77
Nowicjusz

**

9
1
Aug 2016
0
Osobiście korzystałam ze skup zegarków warszawa. To doskonała opcja, jeżeli mamy jakieś niepotrzebne zegarki. Ceny mają naprawdę dobre.
zyla_zlota
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
Ja bym próbowała coś do robić. Jest wiele okazji na zarobienie kilku groszy i nawet nie trzeba z domu wychodzić. Wystarczy mieć jakąś umiejętność...

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.