Bakchich

Pełna wersja: Przedsiębiorcza mama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Okres macierzyństwa często kojarzy się z siedzeniem w domu i walką z pieluchami. Często jednak może być to okazja do zarobienia dodatkowych groszy. Wiadomo, że dziecko zabiera nam dużo czasu, energii oraz pieniędzy, dlatego warto dodatkowo zabezpieczyć się finansowo. Jest wiele prac, które można wykonywać w domu i pozwalają na dodatkowy zarobek. Do nich można zaliczyć choćby copywriting czy szeroko pojęte chałupnictwo. W tym temacie możecie dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na zarobienie dodatkowych pieniędzy.
Ja myślę, że wszystkie bizenesy, które mozney wykonwać w domu sa dla młdoej mamy odpowiednie. Myślę, że świetnie może tutaj sprawdzić się proawdzenie bloga np. o odchudzaniu po ciąży.
(08-02-2016, 11:53 AM)CEOMaster napisał(a): [ -> ]Ja myślę, że wszystkie bizenesy, które mozney wykonwać w domu sa dla młdoej mamy odpowiednie. Myślę, że świetnie może tutaj sprawdzić się proawdzenie bloga np. o odchudzaniu po ciąży.

Blogi bardzo często są świetną okazją na dodatkowy grosz. Jednak nie każdemu idzie pisanie i nie każdy ma na tyle charyzmy aby zrzeszać sobie grono wiernych czytelników. Niemniej jednak spróbować zawsze można i jest to dobry pomysł. Również dla młodych mam, gdyż jest to miejsce gdzie mogą się dzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą.
Może wypełnianie ankiet online? Lub uzupełnianie opisów i obsługa sklepów internetowych? To wszystko można robić w domu, a konbiety są bardzo skrupulatne i zorganizowane. Praca idealna dla nich Uśmiech)))