Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Innowacje w HR
Jeży Siedlik
Nowicjusz

**

6
2
Sep 2016
0
Bardzo często w mniejszych firmach się o tym zapomina, ale zadbany pracownik to efektywnie pracujący pracownik. Dlatego warto co jakiś czas organizować różnego rodzaju wyjazdy i spotkania integracyjne. Nawet w małych firmach!

Gdy pracownicy dobrze się znają, maja wspólne zainteresowania od razu atmosfera w firmie jest lepsza, a co za tym idzie pracuje się efektywniej i lepiej. Jakie macie pomysły na organizację takich imprez? Mieliście przyjemność w takiej uczestniczyć?
Bednarczyk Tomasz
Praktykant

12
3
Sep 2016
0
Popieram. My w firmie zawsze organizujemy sobie pizze w piątek. Co prawda to inicjatywa samych pracowników a nie szefów, ale jak się szefostwo dowiedziało to nie mieli nic przeciwko, a nawet pochwalili. U nas w biurze jest raptem 6 osób, każdy się dobrze zna bo pracujemy ze sobą od lat. W takim zespole jest na prawdę przyjemnie.
Klaudyna
Nowicjusz

**

7
2
Sep 2016
0
W mojej firmie niestety nie kładzie się nacisku na takie rzeczy, przez co atmosfera nieraz jest napięta. Przyznam, że sama lubię oddzielać obowiązki firmowe od życia prywatnego, ale ograniczenie kontaktów ze współpracownikami do "cześć" i "smacznego" jest trochę smutne. Brakuje mi czasami takiego luzu w pracy.
Pączuś
Praktykant

11
2
Sep 2016
0
Byłem raz na spotkaniu integracyjnym,  gdzie było mnóstwo rozrywek. Najbardziej popularną były chyba bubble soccer. Gra się w piłkę, będąc ubranym w nadmuchiwany balon. Świetna zabawa, możecie zobaczyć tutaj milleniumevents.pl

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.