Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzątanie mieszkań i małych biur
Lenowito S.A.
Nowicjusz

**

6
2
Sep 2016
0
Myślę, że to tez niezły pomysł. W takich pracach można bardzo łatwo dostosować grafik do swoich potrzeb. Posprzątnie domu nie zajmuje całego dnia. Jest też bardzo dużo małych firm, których biura ograniczają się do jednego lub dwóch pokoi, jest sporo też biur w starych kamieniach. W taki sposób można całkiem sporo dorobić, a zarazem mieć czas dla dziecka. A gdy dziecko będzie już na tyle duże by oddać je do złobka, zawsze można zacząć brać więcej zleceń.
Klaudyna
Nowicjusz

**

7
2
Sep 2016
0
No nie wiem czy tak łatwo znajdzie się klientów w tej branży. Jest wiele firm sprzątających które maja monopol na rynku.
uczciwa konkurencja
Praktykant

11
2
Aug 2016
0
Myślę, że jeśli masz ofertę tak szeroką jak ta firma - firma sprzątająca kraków to myślę, że ze znalezieniem klientów nie będzie problemu. Zawsze można też właśnie zatrudnić się w takiej większej firmie sprzątającej, co jest o tyle wygodne, że oni sami szukają dla Ciebie pracy i miejsc do sprzątania, a Ty tylko wybierasz co Ci pasuje.
papa_smerf
Praktykant

14
3
Aug 2016
1
Myślę, że opcja z zatrudnieniem się w jakimś kombo sprzątającym jest lepszą opcją niż szukanie szczęscia solo, bo to wypada własna firmę założyć i ostatecznie papierkowa robota nas pewnie przytłoczy.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.