Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wykryć oszustwo
Jolanta98
Praktykant

32
8
Sep 2016
0
Mam do Was takie pytanie: czy zdarza Wam się korzystać z pomocy grafologa przy podpisywaniu ważnych kontraktów, albo jak nie macie pewności, że podpisy na dokumentach nie zostały sfałszowane?

Może jestem zbyt przewrażliwiona, ale wolałabym uniknąć problemów natury prawnej.
Księgowy
Praktykant

32
9
Sep 2016
0
Nie wydaje mi się, że jest to przesadne zachowanie. Ostrożności w biznesie nigdy za mało. Jakbyś chciała zacząć współprace z takim doświadczonym grafologiem, to możesz skorzystać z usług tej firmy - www.bieglygrafolog.pl. Poza tym ich usługi, to także dobry pomysł, żeby sprawdzić profil psychologiczny potencjalnych współpracowników...
renatka
Praktykant

30
13
Aug 2016
0
Muszę się przyznać, ze zdarzyło mi się kilkukrotnie sprawdzać autentyczność podpisu. W razie późniejszych spraw o wykrycie oszustwa podatkowego czy handlowego pomoc biegłego grafologa jest nieocenionaUśmiech
Lidia Kaczor_
Praktykant

19
8
Aug 2016
0
Słyszałam, że podobno taka analiza grafologiczna jest bardzo skuteczna. Bada się np. takie elementy pisma jak sposób stawiania znaków interpunkcyjnych, moment stawiania początkowych i ostatnich liter czy sposób rozłożenia i wielkość liter w tekście....

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.