Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biurowy Dress Code
Monika Sabra
Super Moderator

17
16
Jul 2016
1
Biała bluzka i spódnica do kolan, a może t-shirt i krótkie spodenki? W tym dziale porozmawiamy o biurowym dress codzie. W jakich branżach jest on szczególnie ważny, w jakich obligatoryjny, a w jakich nie ma żadnego znaczenia? Które z zasad są najważniejsze dla kobiet i mężczyzn? Kto ustala dress code w biurze? W jaki sposób wpływa to na nasz wizerunek w oczach Klientów? Podzielcie się swoimi stylizacjami!
alicja_kosik
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką zestawu elegancka bluzka + spódnica ołówkowa, coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Nieformalnie można ubierać się w domu, biuro wymaga elegancji.

Załączone pliki Miniatury

Izabellaa_45
Nowicjusz

**

3
0
Jul 2016
0
Moim zdaniem w każdym biurze powinny obowiązywać jasno określone przez pracodawcę zasady, żeby nie było nieporozumień.
Ja kiedy zaczynałam jako sekretarka w pewnym biurze zostałam wezwana na dywanik do szefa, że przychodzę do pracy w spodniach, a nie w spódnicy. I nie były to dresy, lecz ciemne spodnie w kantke...
Blito
Nowicjusz

**

8
0
Jul 2016
0
A mnie strasznie denerwuje konieczność noszenia garnituru w biurze. Ja rozumiem stwarzać pozory, że firma jest super i w ogóle, ale wygoda pracowników chyba też się powinna liczyć, nie? Garnitur w lecie to jest geniusz po prostu...
AgnieszkaP
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Moim zdaniem to zależy od branży - dla korpo garnitury, dla agencji luźne stronie, dla pielęgniarek uniformy. Wszystko zależy gdzie się pracuje.
Cebulewicz
Nowicjusz

**

3
0
Aug 2016
0
Koszula w pracy musi być. Ale na upały garnitur to niezbyt dobry pomysł., dlatego ja preferuję częściową elegancję i mam to szczęście, że u mnie w pracy nie a jakiegoś specjalnego nacisku na eleganckie stroje Uśmiech

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.