Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biurowy Dress Code
Offline
Monika Sabra
Super Moderator


******

17
16
Jul 2016
1
#1
Biała bluzka i spódnica do kolan, a może t-shirt i krótkie spodenki? W tym dziale porozmawiamy o biurowym dress codzie. W jakich branżach jest on szczególnie ważny, w jakich obligatoryjny, a w jakich nie ma żadnego znaczenia? Które z zasad są najważniejsze dla kobiet i mężczyzn? Kto ustala dress code w biurze? W jaki sposób wpływa to na nasz wizerunek w oczach Klientów? Podzielcie się swoimi stylizacjami!
Offline
alicja_kosik
Nowicjusz


**

7
0
Jul 2016
0
#2
Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką zestawu elegancka bluzka + spódnica ołówkowa, coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Nieformalnie można ubierać się w domu, biuro wymaga elegancji.


Załączone pliki Miniatury
   
Offline
Izabellaa_45
Nowicjusz


**

3
0
Jul 2016
0
#3
Moim zdaniem w każdym biurze powinny obowiązywać jasno określone przez pracodawcę zasady, żeby nie było nieporozumień.
Ja kiedy zaczynałam jako sekretarka w pewnym biurze zostałam wezwana na dywanik do szefa, że przychodzę do pracy w spodniach, a nie w spódnicy. I nie były to dresy, lecz ciemne spodnie w kantke...
Offline
Blito
Nowicjusz


**

8
0
Jul 2016
0
#4
A mnie strasznie denerwuje konieczność noszenia garnituru w biurze. Ja rozumiem stwarzać pozory, że firma jest super i w ogóle, ale wygoda pracowników chyba też się powinna liczyć, nie? Garnitur w lecie to jest geniusz po prostu...
Offline
AgnieszkaP
Nowicjusz


**

7
0
Jul 2016
0
#5
Moim zdaniem to zależy od branży - dla korpo garnitury, dla agencji luźne stronie, dla pielęgniarek uniformy. Wszystko zależy gdzie się pracuje.
Offline
Cebulewicz
Nowicjusz


**

3
0
Aug 2016
0
#6
Koszula w pracy musi być. Ale na upały garnitur to niezbyt dobry pomysł., dlatego ja preferuję częściową elegancję i mam to szczęście, że u mnie w pracy nie a jakiegoś specjalnego nacisku na eleganckie stroje UśmiechSkocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.