Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawa firmy windykacyjnej
Pixal
Nowicjusz

**

9
3
Jul 2016
0
Czy firma windykacyjna ma prawo żądać ujawnienia numeru konta bankowego dłużnika? Z tego co mi wiadomo - absolutnie nie! Ale różne rzeczy się słyszy...
Dzielcie się w tym wątku absurdami firm windykacyjnych
AgnieszkaP
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Znałam firmę windykacyjną, która wchodziła na FanPage firmy, która wisiała kasę i tam pisała opinie/ posty na tablicy, że dana firma jest niewiarygodna, że zalega z płatnościami itp
Lama
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
Ja słyszałam, że nie, ale pewna nie jestem, bo co firma to inne obyczaje, a teraz rzeczywiście pozwalają sobie na bardzo dużo. A z tym fan pagem to chyba przesada moim zdaniem ...
BartekBartix
Nowicjusz

**

4
0
Aug 2016
0
Robią co chcą! Szok... Mój znajomy miał lepszą sytuacje! Chcieli wyłudzić hasło do konta bankowego tłumacząc się obowiązkiem kontroli finansowej. Z tym, że to byli raczej oszuści podszywający się pod firmę windykacyjną. Co sie wyprawia na tym świecie
WitoldWaldor
Nowicjusz

**

6
0
Aug 2016
0
No właśnie, ludzie, uważajcie! Teraz jest mnóstwo firm, które podszywają się pod firmy windykacyjne i próbuja wyłudzić kasę... Trzeba uważać, bo są na tyle bezczelni, że potrafią dzwonić do człowieka czy wysyłać e-maile z ponagleniami. Także upewniajcie się zawsze...
MarianMakowski
Nowicjusz

**

5
1
Aug 2016
0
Dokładnie... Windykator to nie policja ani komornik. Też słyszałem historię jakoby pewien windykator miał nachodzić kilka razy dłużnika we własnym domu i na dodatek rozpowiadać różne rzeczy ciekawskim sąsiadom...... Profesjonalista....

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.