Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt biurowy do małej firmy
PatrykKuc
Nowicjusz

**

4
1
Aug 2016
0
Mam zamiar stworzyć małą firmę i zastanawiam się jaki sprzęt może być mi potrzebny. Oczywistością jest ksero, faks, czy drukarka. Ktoś prowadzi może własny biznes? Co w trakcie działalności okazuje się niezbędne?
ZbyszekZGnojnika
Nowicjusz

**

7
2
Aug 2016
0
Cześć. 

Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez smartfona. Mejle, sms, czy sprawdzanie ważnych informacji. Oczywiście oprócz tego nie wyobrażam sobie przedsiębiorstwa bez laptopa biznesowego.
MiłoszKawik
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
(09-06-2016, 09:43 AM)ZbyszekZGnojnika napisał(a): Cześć. 

Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez smartfona. Mejle, sms, czy sprawdzanie ważnych informacji. Oczywiście oprócz tego nie wyobrażam sobie przedsiębiorstwa bez laptopa biznesowego.

Laptop biznesowy? Co to właściwie ma być? Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Czego to nie wymyślą. Po co tworzyć specjalny laptop dla biznesu?
ZbyszekZGnojnika
Nowicjusz

**

7
2
Aug 2016
0
Laptop biznesowy jest przydatny. Ma małą wagę, a do tego jest elegancki i wydajny. Powinien również posiadać pojemną baterię. Wydaje mi się, że taka specjalizacja sprzętu jest potrzebna, szczególnie jeżeli ktoś chce się zająć biznesem na poważnie.
MiłoszKawik
Nowicjusz

**

8
1
Aug 2016
0
Pewnie takie cuda są jak białe kruki i trudno właściwie je odnaleźć. Pojemna bateria, cieniutki. Mój sprzęt przy tym pewnie wygląda jak staroć.
ZbyszekZGnojnika
Nowicjusz

**

7
2
Aug 2016
0
(09-06-2016, 09:47 AM)MiłoszKawik napisał(a): Pewnie takie cuda są jak białe kruki i trudno właściwie je odnaleźć. Pojemna bateria, cieniutki. Mój sprzęt przy tym pewnie wygląda jak staroć.

Laptop biznesowy to nie jakiś siódmy cud świata. Wiele firm oferuje specjalistyczne sprzęt.

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.