Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzątanie mieszkań i małych biur
Offline
Lenowito S.A.
Nowicjusz


**

6
2
Sep 2016
0
#1
Myślę, że to tez niezły pomysł. W takich pracach można bardzo łatwo dostosować grafik do swoich potrzeb. Posprzątnie domu nie zajmuje całego dnia. Jest też bardzo dużo małych firm, których biura ograniczają się do jednego lub dwóch pokoi, jest sporo też biur w starych kamieniach. W taki sposób można całkiem sporo dorobić, a zarazem mieć czas dla dziecka. A gdy dziecko będzie już na tyle duże by oddać je do złobka, zawsze można zacząć brać więcej zleceń.
Offline
Klaudyna
Nowicjusz


**

7
2
Sep 2016
0
#2
No nie wiem czy tak łatwo znajdzie się klientów w tej branży. Jest wiele firm sprzątających które maja monopol na rynku.
Offline
uczciwa konkurencja
Praktykant


***

11
2
Aug 2016
0
#3
Myślę, że jeśli masz ofertę tak szeroką jak ta firma - firma sprzątająca kraków to myślę, że ze znalezieniem klientów nie będzie problemu. Zawsze można też właśnie zatrudnić się w takiej większej firmie sprzątającej, co jest o tyle wygodne, że oni sami szukają dla Ciebie pracy i miejsc do sprzątania, a Ty tylko wybierasz co Ci pasuje.
Offline
papa_smerf
Praktykant


***

15
3
Aug 2016
1
#4
Myślę, że opcja z zatrudnieniem się w jakimś kombo sprzątającym jest lepszą opcją niż szukanie szczęscia solo, bo to wypada własna firmę założyć i ostatecznie papierkowa robota nas pewnie przytłoczy.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.