Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługi edytorskie
Offline
JanuszPrzemyslu
Praktykant


***

10
3
Aug 2016
0
#1
Jest to sposób na zarobek podczas studiów. Tego typu ofert nigdy nie brakuje. Nie jest to super płatna praca, ale jak mamy do tego talent idzie zarobić nie najgorzej. Jest to także dobra praktyka przed pisaniem własnej pracy magisterskiej czy licencjackiej. A mając takie doświadczenie można również świadczyć usługi pomocy w pisaniu tego typu prac.
Offline
Czekoladka9
Nowicjusz


**

4
0
Aug 2016
0
#2
Sam prowadzę firmę i mam dwóch zdalnych pracowników, którzy dostarczają nam potrzebnych tekstów. Potwierdzam - fajna praca, sam tak dorabiałem na studiach. Bardzo elastyczny grafik. Warto spróbować. u mnie póki co nie ma wolnego etatu, ale w razie czego dam znać Uśmiech
Offline
Antoni Kaczmarek
Super Moderator


******

15
4
Aug 2016
0
#3
Ja również tak dorabiałem na studiach choć przez bardzo krótką chwilę. Pomysł dobry, jeśli tylko trafi się na rzetelnego i wypłacalnego pracodawcę. W sieci jest też sporo rozwiązań automatyzujących taką pracę, jak na przykład portal przepisujemy.pl gdzie mają własny program do transkrypcji więc wszystko jest wygodne zarówno dla zleceniodawców jak i pracowników.
Offline
Bombirux76
Praktykant


***

19
2
Aug 2016
0
#4
Jeśli ma się do tego talent i się to lubi to można nawet niezłą kasę na tym zarabiać i może to być świetna pracą na pełny etat. No i można pracować z każdego miejsca, co jest fajne dla osób które lubią podróżować. Znam ludzi, którzy nawet przy przeciętnej stawce mogą zarobić dużo więcej niż średnia krajowa.Skocz do:


Users browsing this thread: 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.